En Güzel Bodrum Akyarlar Satılık Yazlık

enguzelbodrumakyarlarsatilikyazlik

Türkiye’nin her yeri cennet, her yeri turizm açısından zengindir. Bu zenginlik, ülkemizin doğası gereği her yerde mevcut. Kimi yerler eski yapıtlarıyla ünlenirken kimi yerler ise deniz turizmiyle gönüllerde taht kurmuştur. Fakat öyle bir yer var ki bu yerin hem deniz turizmi hem de mimari yapısı bakımından oldukça rağbet görmektedir. İşte burası: Bodrum!

akyarlarbodrumsatilikyazlik

Bodrum, genellikle yaz tatili zamanları hem ülkemiz vatandaşları hem de birçok farklı uyruklu vatandaşlar tarafından gezilen ve görülen en iyi bölgelerden birisidir. Burada oteller, gece kulüpleri, çeşitli gösteriler faaliyetlerini uzun bir dönem boyunca sürdürmektedir. Bunun yanında ise, Bodrum ilçesinin mahallelerinde de harika zamanlar yaşayabileceğiniz, huzur bulabileceğiniz yerler vardır. Bu noktalardan bir tanesinden bahsetmek gerekirse Akyarlar mahallesini kesinlikle söyleyebiliriz. Bu mahallede yaz sezonu için özellikle Bodrum Akyarlar satılık yazlık olarak alabileceğiniz evleri barındırmaktadır. Şehrin gürültüsünden kaçmak ve sakinlik dolu bir yaz tatili geçirmek için en uygun adresin Akyarlar olduğunu söyleyebiliriz.

akyarlarsatilikyazlik

İlginizi Çekebilir: Bodrum Ev Fiyatları Güncel Liste

Bodrum Akyarlar Satılık Yazlık Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ülkemizin pek çok yerinde otel turizmi hariç insanların daha çok kalması gerektiği anlarda bir nevi kurtarıcı olarak görülen tatil tipi yazlıktır. Yazlık alırken nelere dikkat etmeniz gerekir? Yazlığı en uygun fiyatla nasıl alabilirsiniz? Bodrum Akyarlar satılık yazlık alırken nerelerden destek alabiliriz? Tüm bu soruların yanıtlarını şimdi bulacaksınız.

 • Öncelikle yazlık tipi ev satın almaya karar verdiğinizde bunun sebebini kendinize sormalısınız. Bodrum Merkez içerisindeki gürültülü fakat sosyal aktivitesi yönünden bolluk mu yoksa Akyarlar’da sakin bir tatil yapmak mı?
 • Akyarlar satılık yazlık almadan önce burada daha önce yazlıkta yaşamış olan bireylerle görüşmeniz gerekebilir. Akyarlar’daki yaşam tarzını, sosyal aktivitelerin neler olabileceğini hem orada yaşayanlardan hem de internet aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
 • Bazı yazlık ev satan bireyler, adı üstünde yazlık olmasından ötürü apartman tipi bir ev değerinden çok daha fazlasını talep edebilir. Buna dikkat edin.
 • Bodrum Akyarlar satılık yazlık alırken fiyatlar arasında uçurum olmamasına dikkat edin. Satacak kişinin evi kur değeri cinsinden satıp satmadığını öğrenin.
 • Eğer özel aracınız yoksa alacağınız yazlık, otobüs/minibüs gibi toplu taşımalara ne kadar yakınlıkta olduğunu irdeleyin.
 • Emlak danışmanınızı özenle seçin. Böylelikle yanlış bir seçim yapma ihtimalinizi en aza indirin. Arthur Miller emlak danışmanınız Ertuğ Tutal ile Bodrum Akyarlar satılık yazlık seçiminizi layıkıyla yapabilirsiniz.

Neden Bodrum Akyarlar Satılık Yazlık Almalısınız?

Bir düşünün, sadece 1 haftalık bir otel tatili mi yoksa daha uzun süreli ve keyifli bir yazlık tatili mi? İnsanlar, tatillerde genellikle dinlenmeyi ve iş sezonu yorgunluğunu üzerinden atması için yaptıkları faaliyetlerdir. Ancak yerleşeceğiniz otelde kısa sürede dinlenemeden, adeta bir iş temposunda tatil yapmaya çalışacaksınız. Ancak güzel bir yazlık çok daha rahat ve konforludur. Zira, yazlık sizin evinizdir. Bodrum Akyarlar satılık yazlık almanız için nedenlerimiz şunlardır:

bodrum-akyarlar-satilik-yazlik
 • Bodrum Merkez’de bulunmadığı için daha sessiz bir tatil arzu edenlerin tercihidir.
 • Fazla sosyal faaliyet bulunmamaktadır fakat toplu taşıma vasıtasıyla Bodrum Merkez bölgesine rahatlıkla geçebilirsiniz.
 • Denize konumu biraz uzak olsa da kuşların cıvıltısını, güneşin doğuşunu ve batışını izlemenin en keyifli adresi burasıdır.
 • Akyarlar’da bulunan Karaincir’i mutlaka ziyaret etmeli, görmelisiniz!
 • Bot turları ve deniz yarışmaları yapılan bu bölgede fazla insan bulunmamaktadır. Sadece orada yaşayan sakinler, bakkal, manav ve kasaplar vardır.
 • Bodrum Akyarlar satılık yazlık alacağınız bu bölgenin bulunduğu yer aynı zamanda doğayı koruma alanı olarak Türkiye’de faaliyetlerini yürütür, eşsiz bir alandır.
 • Bölgedeki restoranlarda özellikle deniz ürünleri satılmakta. Denizden hemen alınan balıklar temizlenir ve size taptaze deniz mahsülleri ortaya çıkarır.
 • Akyarlar’da bulunan D-Marin Turgutreis’te deniz kenarında marina keyfinizi yaşayabilirsiniz. En özel anlarınızı fotoğraflayabilirsiniz.
 • Deniz Paraşütü ya da yamaç paraşütü yapmak istiyorsanız elbette ki Akyarlar doğru adres olacaktır. Burada istediğiniz paraşüt tipiyle hayatınızda ilk defa deneyimleyeceğiniz anlara şahit olabilirsiniz.
 • Akyarlar’da istisnalar olmak üzere dans kulüpleri az da olsa mevcut. Bodrum Merkez’deki kalabalıktan uzak dans kulüplerini de tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir